Pinterest Nedir ? Pinterest Hesap Nasıl Açılır ? Pinterest Hesap Aç

Pinterest Nedir ? Pinterest Hesap Nasıl Açılır ? Pinterest Hesap Aç

Pinterest Nedir ? Pinterest Hesap Nasıl Açılır ? Pinterest Hesap Aç Pintereste Kaydol, Pinterest LogoPinterest ülkemizde popüleritesini gün geçtikçe arttırmaya devam ediyor.Peki pinterest nedir ? pinterest ne işe yarar ?

Sosyal medya mecraları arasında listenin ilk sıralarında yer alan pinterest kullanımının da oldukça basit olmasından dolayı özellikle fotoğfaf ve görsel paylaşanların uğrak noktası olmayı başardı.


Pinterest görsel öğeler barındıran sosyal paylaşım platformudur.Pinterest kelimesine baktığımızda Pin ve interest  şeklinde detaylandırabiliriz. Pinterest profili oluşturduktan sonra Çeşitli konularda Panolar oluşturup bu panoların içerisine çeşitli Pin ‘ leri kaydedebiliyorsunuz.


Arkadaşlarınız ve tüm pinterest ailesi istediği konularda aratma yaparak sizin pinlerinizde görsellere ulaşabiliyor,bu pinleri beğenip kaydedebiliyorlar.

Pinterest sosyal medya ağına ulaşabilmek için öncelikle bir hesap oluşturmanız ve ardından isterseniz telefonunuza indirdiğiniz uygulama üzerinden ya da bilgisayarınız üzerinden pinterest hesabanıza erişebilir ve bu sosyal medya kanalını zevkle kullanabilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar