Tarçınlı Su ile 1 Haftada 5 Kilo Verme Yöntemi

Tarçınlı Su ile 1 Haftada 5 Kilo Verme Yöntemi''Tarçınlı su mucizesi ile haftada 5 kilo vermek için bu yöntemi denemelisiniz.''

Tarçın öyle bir besin öğesi ki metabolizmayı hızlandırmakla kalmayıp,sindirimi düzenleyip yağ yakımını da hızlandırarak kilo verdirmeye yardımcı oluyor.Tarçınlı su ile kısa sürede zayıflayacaksınız !!


Özellikle kadınların formda kalmak için denediği onlarca yöntemden en etkili olanı ise şüphesiz ki tarçının da içinde olduğu diyet yöntemleri.Mutfaklarımızın vazgeçilmezlerinden tarçın kilo verme ve yağ yakımı denilince listenin en başında gelmekte.

Tarçınlı su düzenli olarak kullanıldığında yağ yakımını hızlandırarak kilo verdirmeye oldukça katkı sağlıyor.Aynı zamanda vücudumuzun yağ toplamasını engelleyerek yağların kiloya dönüşmesini engelliyor.

TARÇINLI SU FAYDALARI

*Metabolizmayı hızlandırarak yağ yakımını hızlandırır.

*Kötü kolesterol seviyesini düşürür,iyi kolesterole ise faydası bulunmaktadır.

*Tokluk hissiyatını arttırır,iştahı keserek tatlı krizlerinin önüne geçer.

*Sindirimi zorlaştıran bakterilerden kurtulmamazı sağlar.

*Vücuttaki insülin direncini arttırdığı için diyabetli hastaların vazgeçilmezlerindendir.

*Kanserli hücre oluşumunu yavaşlatır.

*Adet ağrılarını düzene sokarak kadınların yardımına koşar.

*Boğaz ağrısı ve öksürüğe iyi gelir.

*Antibakteriyel özelliği ile diş sağlığına olumlu katkı sağlar.

*Hafızayı güçlendirir,baş ağrısı ve migrene iyi gelir.Tarçınlı Su ile 1 Haftada 5 Kilo Verme Yöntemi

Tarçınlı Su Diyeti

Hazırlanması ve tüketimi oldukça kolay olan tarçınlı su diyetine kilo vermek isteyen kadınlar oldukça tercihlemekte. Bu mucizevi karışımı  sabah aç karnına ve akşam yatmadan önce bir bardak olmak üzere içilmeli. 15 gün içerisinde oldukça iyi sonuçlar alabileceğiniz tarçınlı su diyetini 15 günden fazla kullanmamak gerekiyor.

Yapılışı:

*Bir su bardağı içme suyu
*Bir tatlı kaşığı tarçın.
ya da tek seferde daha miktarda hazırlamak isterseniz 5 su bardağı suya 4 adet çubuk tarçın ekleyerek de hazırlayabilirsiniz.Aynı zamanda damak tadınıza hitap etmesini istiyorsanız bu karışıma defne yaprakları,karanfil ya da elma dilimleri ekleyebilirsiniz.

1 su bardağı suyu bir cezveye ya da küçük bir tencereye boşaltın ardından içine tarçını da ekleyerek kaynatın. Kaynadıktan sonra ocaktan alınız,ılık hale geldikten sonra tüketebilirsiniz

Yorum Gönder

0 Yorumlar