Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir ? | Rüya Tabirleri

Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir ? | Rüya Tabirleri >>>

Rüyada kedi görmek ne anlama gelir ? Rüyadaki kedi bağımsız bir ruhu temsil ediyor, aynı zamanda kadın cinselliğinin sembolüdür, kadi insanlar için talihsizlik ve kötü şans temsil etti. Ayrıca, kötülüğün, büyücülüğün, evin rahatlığının, kutsal alanların ve şansın güçlerinin bir temsilidir.Bir kedinin hayal edilmesi, aldatma, ihanet, hırsızlık ve hatta zina anlamına gelir.Rüyada kedi çiziklerini,tırmalalarını görmek, evlilik sadakatsizliğini veya bir temizlik sahnesini duyurur.

Rüyada uluyan kedi görülmesi ne anlama gelir; sizi bekleyen ve kesinlikle kaçınamayacağınız bir olayın işaretidir.

Rüyada hasta bir kedinin görülmesi ne anlama gelir; yeterince ilgilenmediğiniz birisi olduğu anlamına gelir.

Rüyada kedi ile kavga ettiğinizi görmek: düşmanlarınız size zarar vermeyi başaracağı anlamına gelir.Rüyada kedi öldürdüğünüzü görmek;Bir kediyi öldürdüğümüzü rüyanızda gördüyseniz ciddi bir tehlikenin önleneceği anlamı çıkar.

Rüyada kedi kurtardığınızı görmek ne anlama gelir; hassasiyet ve sevgiye büyük bir ihtiyaç olduğunu ortaya koyuyor.

Rüyada bir kedinin size saldırdığını görmek ne anlama gelir, genellikle rüyayı gören kişinin itibarını zedelemeye çalışan insanların varlığını duyurur; Eğer kediyi evcilleştirmeyi başarırsanız, bu testlerin üstesinden gelir ve zafer kazanırsınız.

Rüyanızda bir kedinin miyavlamadığını görmek: Sahte bir arkadaş sana zarar vermek için acı veren kelimeler kullanarak yaklaşmaya çalışacak anlamındadır.


Rüyada mavi kedi görmek ne anlama gelir, iyi bir alamettir.
Evinizde bir mavi kedinin hayal edilmesi, konfor ve huzurun bir işaretidir.

Rüyanızda beyaz bir kedinin görülmesi ne anlama gelir, Mali durumunuzun güvenli olacağı ve mülkünüzün kurulacağı anlamına gelir, ancak dostça hayal kırıklığı riski vardır. Ayrıca, beyaz kedi gizli bir tehlikeye karşı da uyarıda bulunabilir.Rüyanızda kırmızı bir kedi görmek ne anlama gelir; Yakınınızdaki bir adamı kötü fikirlerle temsil eder.

Rüyada kara-siyah bir kedinin görülmesi ne anlama gelir; bazı aracılık becerilerini gösterir, ancak size karşı kara büyü de olabilir.


Rüyada kahverengi kedi görmek ne anlama gelir; Sosyal bir yükselişin önsezisidir.

Rüyada gri bir kedi görülmesi ne anlama gelir; Her zaman size yakın birinin ihanetidir.

Rüyada kırmızı bir kedi görmek ne anlama gelir, Mor bir kedinin elbette var olmayan bir rengi hayal etmek, geleneksel olarak eşin olası kaybını duyurur

Rüyada sarı bir kedi görmek ne anlama gelir, sizi hedef olacağınız bir aldatmaca konusunda uyarır.Rüyanızda bir kedi tarafından ısırıldığınızı görmek ne anlama gelir;Bir rüyada bir kedi tarafından ısırılma, rahatsızlık ve stresin bir simgesidir. Bu rüya, kadınlardan veya metresden rahatsız olduğunuzu veya kadınların veya metresin davranışlarından dolayı stresli olduğunuzu gösterir. Öyleyse bir sevgili tarafından ihanete uğrayabileceğiniz veya etrafınızdaki bir kadın tarafından eleştirilebileceğiniz bir dönemde olduğunuz konusunda uyarınız.


Sigmund Freud'a göre kedi rüyasının anlamı:


Freud, kedi rüyasını hayalperestin sahip olduğu bir sır görüntüsü olarak analiz eder.
Ayrıca kedinin erkeklerde bir rüyada ortaya çıkmasının kadın cinsiyetine karşı iletişim eksikliğini uyandırdığını düşündü.
Onun için büyük bir yalnızlık, kafeste kedinin rüyasına neden olur.


 Carl Gustav Jung'a göre kedi rüyasının anlamı:
Kara kedinin rüyası kişiliğinizin karanlık tarafını ya da diğerlerinin sizin insanınıza karşı tutumunu kişiselleştirebilir.
Kara kediyi öldürme hayali aslında Jung için elverişlidir. çünkü bu, sorunlarınızın kaynağını yok etmek istediğinizin bir göstergesidir.
Ölü bir kedinin hayal edilmesi, size zaten birçok soruna neden olan bir adamın kurtuluşunu temsil edebilir.

 Miller'e göre kedi rüyasının anlamı:


Miller, bir kadın çok sevecen ve beyaz bir kedinin hayalini kurarsa, muhtemelen bir ihanet tarafından belirlenen bir tuzağa çekileceğini, ancak belki de iyisinin onu bu tuzaktan kurtaracağını gösterir.
Yavru kedi rüyada görmek çok az sorun oluşturur.
Yavruları öldürmek, düşmanlarınızın size zarar vermenin yollarını aradığını gösterir.

 Nostradamus'a göre kedi rüyasının anlamı:
Nostradamus için kedi kötülüğün, cadıların değil aynı zamanda konfor ve şansın sembolüdür.Bir kedi tarafından çizilmek kötü ilişkileri gösterir.
Rüyada kırmızı gözlü agresif bir kara kedi görmek, kötü niyetleri gösterir.
Rüyada dev kedileri görmek peygamberimiz için bir felaket alametidir.

Artémidore'a göre kedi rüyasının anlamı:


Kedi, yakınlarımızda bir zina hazırladığını gösterebilir, kedi de en düşük aptallığı ve en kötü şöhreti aştığını tahmin edebilir.
Bu yayınımızda ruyada kedi gormek ne anlama gelir konusu ele alınmıştır.

Yorum Gönder

0 Yorumlar