Kafeinli - Kahveli- Sabun Nedir ? Kafeinli Sabun Ne İşe Yarar ?

Bugün popüler trendlerden biri kafeinli sabun kullanımıdır. Ürünün savunucularına göre, kafeinli sabun sabah kahvesi için zamanın olmadığı bir sabah takviyesi almak için harika bir yoldur. Kafeinli - Kahveli- Sabun Nedir ? Kafeinli Sabun Ne İşe Yarar ?

Sağlıklı bir kafein dozu ile sabunun arkasındaki temel fikir, sabahları halsiz olma eğiliminde olan kişilerin ürünün kullanımı ile bir artış sağlayabilmesidir. Bu, sabah duşu sırasında cildi kafein emerek gerçekleştirilir. Birçok marka, kullanım başına iki yüz miligram kafein sunduğunu ve sabahın ilerlemesine yardımcı olmak için doğru miktarı sunduğunu iddia ediyor.


Kafeinli sabunun etkinliği ile ilgili çok sayıda referans olsa da,daha az etkisi olduğunu iddia eden bir dizi detraktör vardır. Bazıları şu anda kafeinli sabun için yapılan iddiaları kanıtlamak için kontrollü koşullarda yapılan güvenilir bilimsel deneylerin olmadığını belirtmektedir. Ayrıca, bazı kullanıcılar aldıkları sabah artışının, ürünün birçok popüler markasındaki bileşenlerin bir parçası olarak dahil edilen ağır nane kokusundan olabileceğini bildiriyor.
Kafeini deriden emmek mümkün olsa bile, kafeinli sabunun iddia edildiği gibi bir doz sunamayacağı ihtimali de vardır. Suyun sabunu çok hızlı bir şekilde seyrelteceği göz önüne alındığında, durulamadan önce vücuda kalın bir köpük uygulansa bile, en iyi bir ila iki miligramdan fazla emme şansı olmayacaktır. Genel olarak, bunun sabah ilk işin bir sıçrama başlangıcına neden olması için yeterli olmadığı anlaşılmaktadır.

Kafeinli sabunun vücudu temizleyebileceğinden şüphe olmasa da, ürünün aslında bir fincan kahveyi arttırmak veya ikame etmek için çok şey sağladığı şüphelidir. Bununla birlikte, öneri gücü, güçlü nane aroması ile birleştiğinde, sabah uyanmayı biraz daha kolay hale getirmek için yeterli olabilir.


Yorum Gönder

0 Yorumlar