Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri Nelerdir ? >>>

Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri Nelerdir ? 

Erkek çocuk saç kesim modelleri birbirinden şık ve karizmatik...En popüler erkek çocuk saç kesim modellerini sizler için inceledik.Hey anneler, babalar çocuklarınızın daha yakışıklı görünmesini istemez misiniz ? İşte karşınızda en güzel erkek çocuk saç kesim modelleri.


1) Son zamanların en tarz erkek çocuk saç kesim modellerinden birisi, Yanlar kısa, önler uzun ve jöleli... 

Sarışınlara çok yakışıyor ama esmer ve kumral çocuklar için de çok güzel duruyor.Bu etkileyici model yıllardır tercih edilenlerin başını çekiyor.


2) Erkek çocuklar için saç kesim modelleri deyince amerikan tarzı çocuk saç kesim modelini de listemize almamak olamazdı.
Yılların eskitemediği ve bundan sonra da kolay kolay eskimeyecek bu model hala canlılığını koruyor ve erkek çocuk saç kesim modellerinin gözdesi olmaya devam ediyor.


3) Amerikan tarzı saç modelinin farklı kesimleri kuaförlerin sihirli parmaklarından çıkmaya devam ediyor.

Amerikan tarzın katlı modelleri kuaförlerin sihirli parmakları sayesinde çocuklara hava ve enerji katıyor.


4) Daha uzun daha havalı.. Yanlar kısa önler dik ve taranmış.Son yılların en popüler kesimlerinin başını çekiyor. Özellikle Avrupalı popüler futbolcuların saç kesimide bu tarzda. 


5) Daha fazla derin çizikler ile havalanmaya ne dersiniz ?
Usta kuaförlerin attığı bu derin çizgiler erkek çocuk saç kesim modellerine yeni bir soluk getirdi. Sizce de çok etkileyici değil mi ?


6) Kıvırcık saçlı çocuklar için amerikan tarz !!!
Düz ya da dalgalı ya da kıvırcık amerikan tarz her zaman erkek saç kesim modellerinde yer alacak.

7) Kıvırcık saçlı prens ne de yakışıklı görünüyor.Tipik genetik özellikleri yansıtan saçlar bireylerin hangi şekilde saçları olacağını belirliyor. İşte bu prens, kıvırcık saç kesim modeli ile dikkatleri çekmeyi başarıyor.


8) Bu saç kesim modeli dalgalı saç erkek saç kesim modellerinde kendine yer edinmeyi başarıyor.Bu saç kesimi ile daha keskin ve de daha havalı bakışlar atmaya ne dersiniz.9) Klasik saç tarzı ferahlık timsali bir başka erkek çocuk saç modeli..Klasik saç tarzları her zaman popülerliğini koruyacak...


10) Hey asi çocuk bu ne enerji böyle.. Farklı şekil ustura dokunuşları...
Kuaförlerin yaratıcılığı var olan sınırları zorlamanızı sağlayabilir. Kısa süre sonra eski saç formuna dönülse de kısa süre etkili bir görüntü sağlayabilir.

11) Subay kesim erkek çocuk saç kesim modeli.

Subay saç kesim klasik saç kesim modellerinin başını çekiyor. Sıradan bir saç kesim modeli olsa da erkeklere bir hayli yakıştığı genel bir kanı.


12) Yıldızlı ustura...Yine bir ustura dokunuşu bu yıldızlı dokunuş bir hava katmış bu küçük beye...


13) Amerikan saç kesim tarzı sarışın beylerin de tercihi...

Amerikan saç tarzı canlılığı ve etkili bakışları ön plana çıkarıyor..


14) Uzun saçlı bu genç erkek çok yakışıklı değil mi sizce de ?
Uzun saçlı erkek çocuk saç kesim modelleri içerisinde çok sevilen bu kesim, küçük beylerin yakışıklıklıklarını oldukça ön plana çıkarıyor.


15) Yanlar oldukça kısa üste şekil verilen erkek çocuk saç modelleri de popüler...
Saçlara istediği şekli verme konusunda sınır tanımayan bu model oldukça iddialı duruyor..

16) Koyu saçlar kıvırcık saçlar için ustura dokunuşları...
Kendinden oldukça emin, ustura dokunuşları erkek çocuk saç modellerini çeşitlendiriyor.

17)
Amerikan saç modelinin farklı modelleri kuaförlerin elinde şekilden şekile bürünüyor...Etkili ve hedefe odaklanan bakışlar :)))


18) Klasik düz erkek çocuk saç kesim modeli...En klasiklerden biri düz saç modeli, her zaman canlı ve etkili bakışlar... 

Yorum Gönder

0 Yorumlar